« Presse | Main | NYT on 43Things »

September 14, 2007

Comments

Joe McCarthy

Josh: I know you wrote this a while ago, but I'm just checking in after a long absence. As synchronicity would have it, I just finished reading David Whyte's inspiring book, "The Heart Aroused: Poetry and the Preservation of Soul in Corporate America", in which he asks / observes, among other things: "How would that dangerous path on the ridge between chaos and order look if I were to say that everything in my life is enough, at least to take the next step, to begin? Even, perhaps, the thought that I could not go on might be enough."

I hope you are continuing to make progress ... but if I am interpreting David Whyte (and, I suspect, my own deepest understanding) correctly, even not making [discernible] progress is progress, too.

Namaste :-).

coftBorebef

[url=http://www.cmsseating.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-from-getting-hacked/ ]Hosting[/url] - to udzielanie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze prościej ujmując polega to na "zajęciu" oddaniu do użytkowania określonej objętości dysku twardego, na której wolno utrwalać pliki tworzące sens stron internetowych i albo udostępnienie przestrzeni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna forma hostingu to udzielenie dużych obrębów dysku, a nawet pełnego serwera lub kilku - w charakterze materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia przeróżnych postaci informacji osiągalnych przez Net.Wiele usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie mamy na celu Cię kłamać. Nasze usługi hostingteż są płatne, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w Internecie. Proponujemy hosting na najwyższym poziomie, po najniższejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Inwitujemy na stronę. Nie chcemy Ci wpajać, iż otrzymasz od nas darmowe usługi hosting. Jednak możemy zagwarantować Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odszukać w sieci. Jednakże pomimo niskich ksztów za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz uwierzyć? Sprawdź Jak tak to koniecznie wejdź na nasz portal i przekonaj się o trafności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony przeznaczać ogromnych kwot za usługi hosting. Jak zajrzysz pierwszy raz na naszą stronę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszej ofercie odszukasz dużo okazjonalnych zniżek dla świeżych gości. Jak tymczasem jesteś naszym wiernym klientem, bądź pewien, że będziesz miał ewentualność skorzystać z niespotykanych nigdzie indziej okazji. Wejdź już dzisiaj na naszą witrynę. Zobacz ile możesz zaoszczędzić z nami.

Vaseexoca

[url=http://studentsofgamedesign.com/exactly-how-to-be-able-to-stop-hosting-accounts-from-being-hacked/ ]Hosting[/url] - to udzielanie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze prościej ujmując polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do dyspozycji określonej objętości dysku twardego, na której wolno składować pliki tworzące treść stron WWW i bądź użyczenie przestrzeni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to użyczenie większych obszarów dysku, a nawet skończonego serwera lub kilku - w charakterze namacalnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia wielorakich postaci danych dostępnych przez Net.Dużo usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingteż są płatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w sieci. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Inwitujemy na portal internetowy. Nie będziemy Ci mówić, że otrzymasz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednakże mamy możliwość zagwarantować Ci jedno. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najmniej kosztownymi domenami, jakie możesz znaleźć w sieci globalnej. Aczkolwiek pomimo niewysokich cen za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie wierzysz? Sprawdź Jeżeli tak to już teraz zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o trafności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz miał musu wypłcać wielkich sum za usługi hosting. Jeśli wpadniesz pierwszy raz na naszą stronę internetową, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszym asortymencie znajdziesz dużo okazjonalnych rabatów dla świeżych gości. Jeśli tymczasem jesteś naszym wiernym gościem, oczekuj, że będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych okazji. Wejdź już dzisiaj na naszą witrynę. Sprawdź ile możesz zachować pieniędzy w portfelu z nami.
[url=http://www.vagusnet.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-from-getting-hacked/ ]Hosting[/url]

Foogalorn

[url=http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/]wigilia[/url][url=http://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/]jak zalozyc wlasna firme[/url][url=http://pracorada.pl/2011/10/umowa-o-dzielo/]umowa o dzielo[/url]

Tritlydrott

[url=http://www.angry-birds-luv.com/tag/angry-birds-christmas/]Christmas Angry Birds[/url]

Crerymndryday

[url=http://www.angry-birds-luv.com/angry-birds-cake/]Angry Birds cake photo[/url]

Hibiamsnubs

[url=http://adele-en.com/]adele[/url]
[url=http://diablo-3-en.com]diablo 3[/url]

[url=http://minecraft-es.com]minecrft[/url]

Wralafela

[url=http://www.angry-birds-luv.com/angry-birds-walkthrough/]Angry Birds Walkthrough[/url]

The comments to this entry are closed.